Nabídka práce pro Nutriční terapeuty

MĚSTSKÁ NEMOCNICE ČÁSLAV

Nutriční terapeut/ka

Požadujeme:

  • vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. o získání odborné způsobilosti k výkonu povolání nutričního terapeuta § 15
  • praxe v oboru – není však podmínkou, rádi Vás zaškolíme
  • schopnost aplikovat změny a nové trendy v oboru do praxe
  • morální a občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost, spolehlivost
  •  znalost práce na PC

Náplň práce:

  • zabezpečení nutričních potřeb pacientů v nemocnici, poradenská a edukační činnost ke zdravému způsobu života, kontrola úrovně dietního stravování
  • stanovovat nutriční diagnózu, intervenci, monitoring a hodnocení, informovat pacienty a příslušné zdravotnické pracovníky i pracovníky stravovacího provozu o změnách nutričních postupů konkrétních nemocných
  • provádět vyšetření nutná k zajištění stavu výživy pacientů, kontrolovat, metodicky vést a organizovat přípravu stravy v souladu s poznatky zdravé a léčebné výživy ve stravovacím provozu nemocnice
  • sestavovat jídelní plány a předpis stravy pro jednotlivé diety i pro celé zdravotnické zařízení

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí stabilního zaměstnavatele
  • zaměstnanecké benefity ve formě balíčku:
    • dotované závodní stravování
    • odměny k životnímu a pracovnímu výročí
    • příspěvek na rekreaci
    • výhodný mobilní tarif
  • odpovídající platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
  • pracovní poměr na plný úvazek

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, splňujte požadavky na kvalifikaci a máte chuť se k nám přidat, budeme rádi za Váš kontakt. Své dotazy prosím směřujte emailem, telefonicky popř. osobně:

Hana Janečková
Personální manažerka

Městská nemocnice Čáslav
Tel:     +420 327 305 123
Mob: +420 604 567 287

Lázně Bělohrad a.s. - Nutriční terapeut ve Spa resortu Tree of Life

Co Vás na této pozici čeká?

  • Koordinace a strategie programu SLIM na TOL
  • Osobní kontakt s českými a zahraničními klienty při konzultacích
  • Koordinace dietních, pohybových a přístrojových aktivit klientů programu SLIM a SLIM LABORATORY
  • Příprava jídelníčků pro klienty SLIM programů
  • Kontrola kvality a přípravy dietní stravy
  • Rozpis procedur pro klienty Tree of Life

Co požadujeme na této pozici?

  • Znalost anglického jazyka podmínkou
  • VOŠ nebo SZŠ, specializovaná způsobilost v oboru
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné chování a vystupování
  • Předpoklady pro týmovou spolupráci
  • Aktivní přístup k práci

Na co se u nás můžete těšit?

  • Příjemné pracovní prostředí lázeňského hotelu
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Slevy na vybrané firemní služby
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Volný vstup do bazénu a fitness hotelu Grand

Kontakt:
Petra Petříková
Asistent personalisty
petra.petrikova@belohrad.cz
Tel: +420 493 767 341
Mob: +420 702 269 260
Lázně Bělohrad a.s.
Lázeňská 165
507 81 Lázně Bělohrad
www.belohrad.cz

PRAHA – Všeobecní fakultní nemocnice

Do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze hledáme nutričního terapeuta do stravovacího provozu na směnný pracovní režim. Práce je ideální pro ty, kteří mají rádi změny, jsou aktivní. Nabízíme výborný kolektiv, příjemné prostředí a účast na jedinečném projektu, který mění pohled na pacientské stravování.

Zn. Práce nutričního terapeuta i ve stravovacím provozu je atraktivní.

CV prosím zasílejte na lucie.ruzickova2@vfn.cz.